FVS PREMIUM

Ceník postprodukce

Jako zkušení profesionálové Vám v systému FVS nabízíme kompletní postprodukci a finální přípravu naskenovaných dat ze skeneru Hasselblad Flextight X5. Data citlivě vyvoláme z nativního Imacon formátu 3F RAW (digitální originál) do 16 bitového TIFF a provedeme precizní ruční retuš grafickým tabletem Wacom následně provedeme vhodné tonální úpravy a dle požadavku připravíme pro výstupní aplikaci. Data připravujeme pro ofsetový tisk (Duplex, CMYK apod.) galerijní chemicky tisk (ZBE Chromira, LightJet apod.) inkjet tisk (Hahnemühle FineArt, Ilford GALERIE Prestige, EPSON Ultrachrome apod.) případně digitální media. Informujte se o kompletních podmínkách
a terminech zpracovaní.

 

=800,- Kč/hodina

 

Doprava realizovaných zakázek po celé ČR do 24 hodin. Všem našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy realizovaných zakázek po celé ČR do 24 hodin na dobírku. Maximální cena dopravy + dobírky je =140,- Kč bez DPH.
U zakázek nad =5.000,- Kč je doprava + dobírka zdarma. Při posílání objednávky a podkladů pro skenování nezapomeňte uvádět kontaktní adresu a Vaše telefonické spojení pro přepravce.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH. 
Platnost ceníku od 15. 3. 2022. 

 

Všem majitelům středních a větších fotografických archivů klasické fotografie na filmovém materiálu, nabízí FVS velmi výhodné fotoarchiv balíčky. Tyto balíčky umožňují skenování do digitálního originálu 3f RAW High-End skenerem Hasselblad Flextight X5 za nejnižší možnou cenu. Jsou určeny pro všechny, kteří chtějí profesionálně zachovat své hodnotné archivy pro budoucí využití v maximální kvalitě se zachováním všech informací z originálu. Skenujte v FVS na skeneru Hasselblad Flextight X5, který je nejkvalitnějším řešením skenování fotografických materiálů současnosti a využijte unikátní Hasselblad 3f RAW workflow.